Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

Moon boot, czyli buty nie z tej ziemi!

Powrót

Dla niektórych gigantyczne, toporne albo najzwyczajniej w świecie brzydkie. Na szczęście nie dla wszystkich, i takie negatywne głosy powinnaś puścić w niepamięć. Śniegowce mają swój urok, a do tego są ciepłe i wygodne. Zobacz jaki model jest tej zimy najmodniejszy!

Post udostępniony przez Esra Tekkaya (@esratekkaya)


Spadł już pierwszy śnieg, zatem obowiązkowo na nogach powinnaś mieć tzw. „moon boots”.

Post udostępniony przez Skoringen Bryn (@skoringenbryn)


Buty inspirowane są obuwiem kosmonautów i tak faktycznie wyglądają. Możesz być pewna, że nigdy ci nie przemokną, nigdy w nich nie przemarzniesz, a co najważniejsze: będziesz w nich naprawdę dobrze wyglądać.

Post udostępniony przez Bess Byers (@bessbyers)


A to za sprawą modnych kolorów i dodatków, które sprawiają, że te kosmiczne buty nie nadają się wyłącznie do zimowego kurortu, ale również na wyjście z przyjaciółmi czy do pracy.

Post udostępniony przez McArthurGlen Roubaix (@mcarthurglen_roubaix)


Pasują do dżinsów i leginsów.

Post udostępniony przez Indira Bognàr ⚠️👀 (@_b_indira)

Post udostępniony przez Monkey Business Studio (@monkeybusiness_studio)


Ale ciekawie wyglądają również razem z wełnianą sukienką lub tylko udającego ją swetra oversize. Do tego bijąca modowe rekordy kurtka puchówka i czapka z pomponem. Wybierając moon boots celuj w będące teraz na czasie srebro i złoto, w cenie są też żywe kolory oraz klasyczna biel. Dobra wiadomość jest taka, że tego typu śniegowce znajdziesz choćby w popularnych sieciówkach.

Post udostępniony przez @lucky_look_ofs


Marcelina Ławińska, dziennikarka

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ