Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!

Powrót

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza noc w roku. Pełna muzyki, blasku świętującego nieba i rozbawionych ludzi na ulicach. Sylwester to nie tylko radość i życzenia pomyślności w nowym roku, ale i wielka rewia mody, bo tą noc każdy z nas chce spędzić w jak najlepszym stylu.

Jeśli w Twojej szafie jeszcze nie ma zapasowej kreacji na każdą okazję, czas najwyższy się rozejrzeć, ponieważ jesteśmy w najlepszym okresie na zakupy. Wyprzedaże walą drzwiami i oknami do nas, a sylwester swoje wymogi też ma. Dlatego przedstawię Wam kilka inspiracji wprost ze sklepowych witryn z piękną nalepką „wyprzedaż”. Zapraszam!

Disco

Bez muzyki z lat 80 nie obejdzie się żadna udana impreza z tańcami. Przedostatnia dekada XX wieku nieustannie nas inspiruje, mocno oddziałując na modę. Choć z każdym rokiem inspiracja nabiera coraz wyraźniejszych, nowoczesnych kształtów, to nadal pierwiastek jest nienaruszony. Cekiny, brokat, kombinezony? To doskonałe pomysły na sylwestrową noc. Tym bardziej, że w tym roku projektanci nie poszli o krok za daleko i nawet propozycje w stylu disco nie są przerysowane ani komiczne. Przeciwnie, równowaga, elegancja i smak królują, mocno separując się od szału lat 80. Ale nawet w takim wydaniu nie można oprzeć się disco-style!

Parisian Girl

Paryż ma w sobie niezrozumiałą, niewyobrażalną i zawsze uzależniającą moc. Kusi pięknem, tajemniczością, wyzwoleniem i modową odwagą. Nic więc dziwnego, że styl paryżanki jest wyznacznikiem mody dla wielu pokoleń kobiet, Carrie Bradshaw nie wyłączywszy. Modowy ascetyzm, niepohamowana surowość, ostre linie, pochwała minimalizmowi oraz uniseksualności. Paryski styl rządzi się swoimi prawami, a próba posmakowania jego blasków niemal zawsze kończy się wielkim romansem z modą znad Sekwany. Wystarczy wspomnieć niesamowite projekty Yves Saint Laurenta, szanującego kobiecość przy mocnym zastrzyku męskiego pierwiastka. Sypialniane zapożyczenia tylko wzmacniają całościowy, ultraseksowny efekt.

Dziewczęcy look

Moda nie toleruje próżni. Im określone trendy mocniej definiują sezon, tym bardziej są odczuwalne podczas sylwestra i podobnych świąt. A dziewczęcy look nie schodzi ze światowych wybiegów, kolejne sezony świecąc triumfy. Bo i sam zamysł jest zarówno prosty, jak i genialny. Swobodne, przewiewne koktajlówki, bardzo ugrzecznione fryzury oraz makijaże, dopasowane akcesoria et voilà! Największe marki spieszą więc z pomocą i oferują niezliczoną ilość sukienek, perfekcyjnie wpisujących się w girl look. Przełamanie akcesorium z pazurem lub wierzchnim okryciem i sylwester jest nasz!

Klasyka

Gdy każdy sklep zawiedzie, pomysłów braknie, a świat wokół nas nie dostarczy żadnych inspiracji, zawsze perfekcyjnym, bezpiecznym i bezbłędnie skutecznym wyjściem jest klasyka w postaci legendarnej, małej czarnej. Nic dodać, nic ująć. Perfekcja zawsze i wszędzie. Warta Paryża i mszy.

Hubert Woźniak

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ