Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

Lipcowy twist najciekawszych stylizacji miesiąca

Powrót

Lipcowe znużenie i błogostan lata ogarnęły chyba wszystkich nas, niemiłosiernie rozleniwiając nasze przepracowane dusze. Jednak apatia nie wkradła się do szaf sławnych na całym świecie gwiazd, gdzie mimo środka wakacji, królują kreatywność oraz świeżość. Zapraszam więc do lipcowego zestawienia subiektywnie najciekawszych stylizacji miesiąca.

Cara Delevingne

W topmodelce i muzie Karla Lagerfelda niegdyś rozkochał się niemal cały świat mody. Była chwalona pod niebiosa, chodziła po czerwonym dywanie topmodelingu, a moda leżała u jej stóp. W pewnym momencie postanowiła przynajmniej częściowo zrezygnować z modelingu, oddając się innej swojej miłości, jaką jest kinematografia i aktorstwo.

Choć nigdy nie miałem najlepszego zdania o jej modelingowych umiejętnościach, tak powyższa stylizacja zachwyca mnie bez reszty. Świeża, odważna, z pazurem, ale i stylowym twistem. Tutaj wszystko idealnie współgra, tworząc zabójczą i najlepszą w lipcu kombinacje stylu, mody i charakteru.

Bella Hadid

Tradycyjnie i bez żadnych wątpliwości: modowy ranking bez Belli Hadid dzisiaj się nie ostanie. Tym razem bardzo na plus w stylizacji z lekką sukienką wakacyjną i kontrastowym dodatkiem futrzastego (oby sztuczne!) bolerka. Całość perfekcyjnie przełamała bordowym paskiem z dużą klamrą. To pomysł godny powtórzenia.

Gwyneth Paltrow 

Nawet lipiec nas nie oszczędza i musi się trafić stylizacja, której walory estetyczne leżą daleko od jakichkolwiek społecznie dopuszczalnych granic. I jak nie mam żadnego problemu z żonglerką wieku i doboru ubrań, tak aktorka poszła nie o krok, lecz co najmniej o kontynent za daleko, wybierając lalkową sukienkę w stylu Barbie po przejściach. Nie współgra ona ani z młodzieńczą urodą Paltrow, ani z jej fryzurą. To kara dla oczu, serca i duszy każdego z mikroskopijnym poczuciem gustu.

Olivia Palermo

Nawet zwyczajna bluzka oraz proste, niczym niewyróżniające się jeansy mogą wyglądać razem wyjątkowo czy wręcz zachwycająco, jeśli umiejętnie przełamiemy ten jednostajny i mocno zużyty zestaw. Olivia Palermo sięgnęła po zaskakujący i mocno wyróżniający się żakiet z burzą kolorów i frędzlami. Im spokojniejsze tło, tym lepiej. A jeden element jest całą orkiestrą.

Elle Fanning 

Lipcowa stylizacja Elle Fanning bezlitośnie rozlicza wpadkę Gwyneth Paltrow. Różnica wieku jest niezaprzeczalna, ale Paltrow w oczywisty sposób celuje w styl pielęgnowany przez Fanning. Lecz druga z nich nie tylko ma urodę, która świetnie pasuje do tego stylu, ale i gust oraz smykałkę do wyboru sukni, którymi Paltrow tym razem się nie popisała. Tym gorzej dla Paltrow, że Fanning tak zachwyciła. Ale może w następnym miesiącu będzie na odwrót. Czas na rewanż!

Zdjęcia: Vogue.com

Hubert Woźniak

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ