Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

#zwrotenergii z Ewą Chodakowską

Powrót

Co powiesz na trening, podczas którego motywujący głos ulubionej trenerki słyszysz bezpośrednio w uchu, a przed oczami wyświetlają się parametry ćwiczeń? To nie kadr z filmu sci-fi, a rzeczywistość! Takie wyzwanie przygotowała marka up8 wspólnie z adidas Ultraboost X i Ewą Chodakowską.

Trening w rzeczywistości rozszerzonej

Sieć sklepów multibrandowych up8 oraz adidas połączyły siły, aby pokazać nowy wymiar treningu.  W przestrzeni sklepu w Galerii Krakowskiej znalazło się miejsce na stanowisko ze specjalnie przygotowaną bieżnią, na której za pośrednictwem aplikacji Hololens usłyszysz głos Ewy Chodakowskiej dopingującej do biegu, a przed oczami pojawi się wirtualny obraz drogi do pokonania wraz z pozostałym dystansem i parametrami biegu. Nowy, bo rozszerzony wymiar treningu wskazuje, że futurystyczne wizje już wkroczyły do rzeczywistości za pośrednictwem AR („augmented reality” – rzeczywistości rozszerzonej). Jedyne co pozostaje realne, to nowy model butów do biegania adidas Ultraboost X i niecodzienna wygrana w wyzwaniu #zwrotenergii.

Dzień z Ewą Chodakowską i sesja zdjęciowa za #ZWROTENERGII

 W ramach wyzwania, które trwa do 20 sierpnia 2017 r. uczestniczki zaproszone zostają do wirtualnego treningu, w trakcie którego poznają i testują adidas Ultraboost X – buty stworzone do biegania, odpowiadające na wyjątkowe potrzeby kobiet, dzięki tekstylnej, niezwykle przewiewnej cholewce PrimeKnit – okalającej stopę niczym skarpeta; podeszwie z pianki Boost absorbującej wstrząsy; przyczepności w każdych warunkach zapewnionej przez gumę Stretch Web; dodatkowemu systemowi Torsion, pozwalającemu na niezależną pracę pięty i lepszą adaptację na różnych nawierzchniach.

Następnie wystarczy w kreatywny sposób pokazać swój sposób na #zwrotenergii w formie zdjęcia lub animacji na Facebooku lub Instagramie. 21 września wyłonione zostaną trzy laureatki, które skorzystają z wyjątkowej przygody w towarzystwie Ewy Chodakowskiej!

Wszystko zacznie się w sklepie up8 w Galerii Krakowskiej, gdzie wybrany zostanie set treningowy dla każdej z uczestniczek. Następnie przelot do Warszawy i ekskluzywny, zamknięty trening z Ewą w jej studio. Całości dopełni profesjonalna sesja fotograficzna.

 

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ