Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

Stwórz swój własny zegarek!

Powrót

Dzięki SwatchXYou dostajesz nie tylko wyjątkowy zegarek, ale możesz zaprojektować go po swojemu! Zainspirowany Twoim własnym gustem, stylem i kreatywnością, SwatchXYou to idealny sposób by wyrazić siebie.

Każdy może stworzyć swój niepowtarzalny zegarek w zaledwie pięciu łatwych krokach – m.in. w salonie Swatch w Galerii Krakowskiej. Dzięki gotowym kopertom, paskom, szlufkom i przypinkom stworzenie idealnego modelu zajmie Ci tylko chwilę. Najpierw wybierz rozmiar i model koperty, następnie kolory obu części silikonowego paska – od stonowanej, miętowej zieleni po intensywne czerwone paski. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Wyróżnij swój niepowtarzalny zegarek wybraną szlufką. Chcesz więcej? Dodaj przypinkę lub dodatkową szlufkę. Swatch X You to idealny pomysł na spersonalizowany prezent. Możesz pochwalić się swoimi dziełami z całym światem – wystarczy, że dodasz do zdjęcia znacznik #swatchXme.

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ