Christmas bedrooms
Najlepsze stylizacje listopada [GOShA Kusper]
Whispered Story

Stwórz swój własny zegarek!

Powrót

Dzięki SwatchXYou dostajesz nie tylko wyjątkowy zegarek, ale możesz zaprojektować go po swojemu! Zainspirowany Twoim własnym gustem, stylem i kreatywnością, SwatchXYou to idealny sposób by wyrazić siebie.

Każdy może stworzyć swój niepowtarzalny zegarek w zaledwie pięciu łatwych krokach – m.in. w salonie Swatch w Galerii Krakowskiej. Dzięki gotowym kopertom, paskom, szlufkom i przypinkom stworzenie idealnego modelu zajmie Ci tylko chwilę. Najpierw wybierz rozmiar i model koperty, następnie kolory obu części silikonowego paska – od stonowanej, miętowej zieleni po intensywne czerwone paski. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Wyróżnij swój niepowtarzalny zegarek wybraną szlufką. Chcesz więcej? Dodaj przypinkę lub dodatkową szlufkę. Swatch X You to idealny pomysł na spersonalizowany prezent. Możesz pochwalić się swoimi dziełami z całym światem – wystarczy, że dodasz do zdjęcia znacznik #swatchXme.

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ