Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

Levi’s® x Peanuts na SS18

Powrót

Nasz ulubiony komiksowy pies już niedługo zawita na produktach Levi’s®!  Kultowa postać z kreskówek nawiązała kontakt z zespołem projektantów marki Levi’s®. Postanowili oni umieścić jego światopogląd na serii produktów, wywierając na ludziach taki sam wpływ jak w 1950 roku podczas debiutu. Jego sympatyczny i leniwy sposób bycia pojawił się na t-shirtach oraz akcesoriach takich jak: torby, czapki i bandany. Na bluzach znajdziemy jego alter-ego, Joe Cool.  

Kolekcja dostępna będzie w wybranych sklepach od stycznia 2018 roku.

CZAPKI
Świetnym uzupełnieniem każdego stroju jest czapka. W tym przypadku mamy do czynienia z czapką z daszkiem. To najłatwiejszy sposób, aby nadać swojej stylizacji odrobinę streetwear’owego stylu, ukryć kiepską fryzurę czy schronić się przed słońcem. Ten skromny dodatek stanie się niezbędny w nadchodzącym sezonie.    W najnowszej kolekcji znajdziecie czapki inspirowane stylem ”skate”, a także tradycyjne „5-panel”. Nadadzą one waszym stylizacjom klimatu rodem z lat 90. bez względu na to czy daszek będziecie nosić z przodu czy z tyłu. W kolekcji znalazło się haftowane logo inspirowane LS&Co oraz klasyczny Levi’s „batwing” na czapce z daszkiem regulowanej skórzanym paskiem.   W nowych czapkach Flexifit ™ znajdziemy spandex poliuretanowy w przedniej części czapki zapewniający wyjątkowo wygodne dopasowanie.  W tym sezonie bez wątpliwości królować będą czapki!

Zdjęcia i tekst: materiały prasowe

Podobne tematy

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ