Lacoste nie tylko dla dorosłych!
Geniusz na usługach mody – John Galliano
Magiczna Gwiazdka

Street fashion

Geniusz na usługach mody – John Galliano

Zanim świat mody znienawidził Marię-Grazię Chiuri, a Dior utracił resztki dawnego blasku, on był na samym szczycie, wyznaczając nowe kierunki dla kolejnych pokoleń artystów i projektantów. Świat mody nie był dla niego łaskawy, a swoją wielką karierę przeciął niemniejszym skandalem. Genialny mistrz i enfant terrible w jednym. John Galliano.

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje października [GOShA Kusper]

Kto zasługuje na nagrodę za najlepszy look października? Sprawdźcie, kogo wybrała GOShA Kusper!

Zobacz więcej
Psychologia koloru – poznaj i wykorzystaj [Barbara Pasek]

Myślisz sobie ,,uwielbiam różowy” i dlatego kupujesz kolejną sukienkę w tym kolorze. Pewnie masz sporo racji, że chodzi o czystą sympatię do tej barwy, ale według licznych badań będzie to także wskazówka, że… jesteś wrażliwa, romantyczna i tęsknisz za naiwną, młodzieńczą miłością. Zaskoczona? Okazuje się, że po konkretne kolory sięgamy dlatego, że wzbudzają w nas bardzo określone choć najczęściej nieświadome emocje czy tęsknoty. Energia koloru działa też w drugą stronę - nasze różowe swetry wpływają w bardzo określony sposób na to jak odbiera nas otoczenie. Kolory mówią o nas bardzo wiele, a czasem nawet krzyczą. Poznaj tę wiedzę i… wykorzystaj.

Zobacz więcej
Polacy nie gęsi i swoją modę mają, czyli najciekawsze stylizacje października

Jesień już w pełnej krasie zawitała na nasze podwórko, przynosząc mocne ochłodzenie, burzę kolorów i przewietrzenie w szafach. Kończymy z letnia rewią przewiewnych, mało zakrywających ubrań na rzecz cieplejszych, nierzadko bardziej przyciągających uwagę rozwiązań. Czas więc na najciekawsze stylizacje października! Jednak tym razem będzie jeszcze bardziej subiektywnie i nieprzewidywalnie, bo dlaczego niby ranking miałby się obyć bez polskich nazwisk? Czas start!

Zobacz więcej
W czym na deszcz? [GOShA Kusper]

Nieuniknione nadeszło. Chłód miesza się z deszczem, a my częściej niż zwykle sięgamy po płaszcze i kalosze, aby ochronić się przed zimnem i przemoczeniem.

Zobacz więcej
Eden z czarną owcą, czyli Paris Fashion Week

Mediolan, Nowy Jork, Londyn, Los Angeles, Pekin, Szanghaj, Dubaj. Stolic mody jest tyle, ile tygodni mody zrodziło regionalne ego modowych fascynatów, ale Paryż jest tylko jeden. Niedościgniony eden, grzesznie pożądany i wielbiony przez miliony.

Zobacz więcej
Bądź dresiarą. Czyli czasem sobie odpuść. [Barbara Pasek]

Dzisiejsza kobieta to prawdziwa Superwoman. Jednocześnie robi karierę, opiekuje się dziećmi, dokształca się, ogarnia domowe ognisko, a na samym końcu jeszcze chce wspaniale wyglądać. Połączenie tych wszystkich funkcji zmusza nas do wskakiwania na wyżyny logistyki i bycia mistrzyniami organizacji. A ja polecam…odpuścić sobie! Daj sobie czasem na wstrzymanie, zwolnij tempo, wypuść powietrze i… załóż dres ;)

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje września [GOShA Kusper]

Zobaczcie, czyje stylizacje we wrześniu zachwyciły GOShĘ Kusper i zasłużyły na nagrodę za look miesiąca!

Zobacz więcej
„Colours of fashion” – szary

Za oknami jesień. Można powiedzieć, szaro, smutno i deszczowo. Szarość nie słusznie jest uważana za kolor nijaki i mało wyrazisty. Wręcz przeciwnie. Szarość ma duży potencjał zwłaszcza gdy występuje w różnych połączeniach.

Zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ