Nowe modele Kena!
Obiektyw ich kocha, czyli gwiazdy światowego modelingu 40+
Modern Muse

Street fashion

Obiektyw ich kocha, czyli gwiazdy światowego modelingu 40+

Moda uwielbia młodość. Na wybiegu, na backstage’u, na plakatach czy w magazynach. W modzie młodość atakuje nas z każdej strony, tworząc określone wzorce i wymuszając jak najdłuższe trwanie w młodzieńczym wyglądzie. Tym samym, zapomina o starszych pokoleniach, które niejedno mają do powiedzenia. Dzisiaj przedstawię Wam Panów, którzy szturmem zdobyli światowy modeling, nie zważając na stereotypy i limity wiekowe.

Zobacz więcej
Czy ocenianie innych na podstawie stroju to coś złego? [Barbara Pasek]

Czy tego chcemy czy nie - strój jest ważną informacją na nasz temat. Nawet ci, którzy uważają go za kompletnie nieważną strefę życia też wysyłają nim jakiś komunikat. Strój mówi o nas bardzo wiele - od kiedy tylko się pojawił jest formą komunikacji i wysyłaniem wiadomości o nas samych. W tym kontekście stare przysłowie ,,nie oceniaj książki po okładce” zaczyna drżeć w posadach.

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje maja [GOShA Kusper]

Zobaczcie, czyje stylizacje zachwyciły stylistkę Galerii Krakowskiej, GOShĘ Kusper i zasłużyły na nagrodę za look miesiąca!

Zobacz więcej
Modowe harakiri, czyli najciekawsze stylizacje maja

To był maj! Festiwale, imprezy i moda szalejąca na każdym kroku. Nawet bez tygodnia mody miesiąc może obfitować w najwyższe stężenie modowego pierwiastka. Ale czy najlepszego? Ilość rzadko służy jakości, a jak było w odchodzącym miesiącu, dowiecie się z comiesięcznego zestawienia najciekawszych stylizacji. Zapraszam!

Zobacz więcej
Jak kupić okulary korekcyjne? [GOShA]

Okulary zawsze budziły emocje. Kiedyś kojarzone były głównie z przymusem noszenia, dzisiaj są obiektem pożądania. Nie musisz mieć wady wzroku, aby nosić okulary. Wystarczą modne oprawki i szkła o zerowej mocy, aby stać się super kujonką albo nowoczesną kosmiczną kobietą. Znakiem rozpoznawczym Moniki Olejnik są buty, Twoim mogą stać się okulary korekcyjne.

Zobacz więcej
Najbardziej kontrowersyjne kampanie w historii mody

Moda uwielbia kontrowersje. A nic nie sprzedaje się jak nagość i seks. Tam, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone, projektanci nie próżnują i sięgają po najbardziej wstrząsające, naruszające tabu sposoby zareklamowania swoich produktów. Nagość, wyzwolenie, symbole święte lub gwałty? Moda niczym kartka papieru przyjmie wszystko.

Zobacz więcej
Czuć się jak królowa we własnym domu [Barbara Pasek]

Rozciągnięty dres, dziurawy t-shirt i przetarte skarpetki. Znacie to? Oczywiście, że tak - przecież to typowa ,,stylizacja”, którą wybieramy ,,po domu”. Czy warto jednak wybierać byle jakość spędzając czas w najważniejszym miejscu na świecie - w DOMU?

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje kwietnia [GOShA Kusper]

Zobaczcie, czyje stylizacje zachwyciły stylistkę Galerii Krakowskiej, GOShĘ Kusper i zasłużyły na nagrodę za look miesiąca!

Zobacz więcej
Ład w szafie, ład w życiu – wiosenna rewolucja [BARBARA PASEK]

Widziałyście już te piękne wiosenne kolekcje? Boskie, kwieciste sukienki, zwiewne tkaniny, intensywne kolory? Można oszaleć! Szczególnie wtedy, kiedy nie ma już dla nich miejsca w Twojej szafie, a wszystko, co już leży na półkach wysypuje się z jednego wielkiego chaosu. To jest idealny moment, żeby zrobić wielkie, wiosenne porządki. Zdradzę Wam sekret - porządek w szafie to także porządek w życiu… ;)

Zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ