Szwedzko-amerykańska elegancja
Bądź dresiarą. Czyli czasem sobie odpuść. [Barbara Pasek]
Comitted

Street fashion

Bądź dresiarą. Czyli czasem sobie odpuść. [Barbara Pasek]

Dzisiejsza kobieta to prawdziwa Superwoman. Jednocześnie robi karierę, opiekuje się dziećmi, dokształca się, ogarnia domowe ognisko, a na samym końcu jeszcze chce wspaniale wyglądać. Połączenie tych wszystkich funkcji zmusza nas do wskakiwania na wyżyny logistyki i bycia mistrzyniami organizacji. A ja polecam…odpuścić sobie! Daj sobie czasem na wstrzymanie, zwolnij tempo, wypuść powietrze i… załóż dres ;)

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje września [GOShA Kusper]

Zobaczcie, czyje stylizacje we wrześniu zachwyciły GOShĘ Kusper i zasłużyły na nagrodę za look miesiąca!

Zobacz więcej
„Colours of fashion” – szary

Za oknami jesień. Można powiedzieć, szaro, smutno i deszczowo. Szarość nie słusznie jest uważana za kolor nijaki i mało wyrazisty. Wręcz przeciwnie. Szarość ma duży potencjał zwłaszcza gdy występuje w różnych połączeniach.

Zobacz więcej
Jesień nie na szaro. Włącz kolory optymizmu [Barbara Pasek]

Z Jesienią mam problem - głównie taki, że jest… Co gorsza tuż po wspaniałym, ciepłym i radosnym lecie. Co zrobić, żeby ta często szara pora roku nie dobiła nas zupełnie? Trzeba zacząć od najdrobniejszych szczegółów i otoczyć się KOLORAMI. Niech tętnią życiem i OPTYMIZMEM.

Zobacz więcej
Wielka moda nadchodzi, czyli Milan Fashion Week SS 2018!

Jesienna tura modowego świętowania powoli dobiega końca. Po awangardowym Nowym Jorku i nużącym Londynie, przyszedł czas na włoską stolicę mody, eden tysięcy miłośników modowej rozkoszy i siedzibę domów mody z najwyższej półki. Czy Mediolan przebił Londyn i Nowy Jork? Zobaczmy!

Zobacz więcej
Czerwony Alarm!

No i stało się! Czerwony ponownie zasiada na modowym tronie. Kolor ten dominuje w trendach na nadchodzącą jesień i zimę. Pojawił się na wybiegach takich marek jak Givenchy, Jason Wu czy Max Mara. I to nie tylko w małym kawałku. W tym sezonie czerwień nosimy od stóp do głów! Tego jeszcze nie było.

Zobacz więcej
Londyńska apatia z modą w tle, czyli London Fashion Week SS 2018

Londyński tydzień mody uchodzi za jedno z najmniej pociągających wydarzeń w branży, by nie powiedzieć, za szalenie nudne widzimisię wyspiarzy. Tylko osoba zakrzywiająca rzeczywistość zaprzeczy temu, usilnie nie dostrzegając jego słabości i artystycznej monotonii, ale, bądź co bądź, nawet Londyn ma swoje perełki, nad którymi przynajmniej przez chwilę należy się pochylić, do czego serdecznie Was zapraszam!

Zobacz więcej
Minimalizm w życiu i w szafie. Czy warto? [Barbara Pasek]

Od razu odpowiem - WARTO. Czy to oznacza, że nagle masz wyrzucić z szafy 3/4 swoich ulubionych zdobyczy tylko po to, żeby koniecznie mieć mało rzeczy? NIE! Minimalizm to świadomość własnych potrzeb, dlatego stwórz szafę, której na prawdę potrzebujesz. Szybko otwieramy nasze garderoby i sprawdzamy, co jest tam trochę przez przypadek, a czego potrzebujemy na pełne 100%.

Zobacz więcej
Awangarda kolorem stoi, czyli New York Fashion Week SS 2018

Początek września to nie tylko pierwszy dzwonek, zwiastujący nieuchronną, dziesięciomiesięczną katorgę młodzieży, wytrwale zdobywającej wiedzę w szkole, ale również pierwszy błysk fleszy, przeraźliwie długie wybiegi i kilkadziesiąt dni modowej ekstazy, rozpoczynającej się od Nowojorskiego Tygodnia Mody. Świętowanie czas zacząć!

Zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ