Christmas bedrooms
Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!
Smart casual

Street fashion

Niech żyje modowy bal, czyli sylwester is coming!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza noc w roku. Pełna muzyki, blasku świętującego nieba i rozbawionych ludzi na ulicach. Sylwester to nie tylko radość i życzenia pomyślności w nowym roku, ale i wielka rewia mody, bo tą noc każdy z nas chce spędzić w jak najlepszym stylu.

Zobacz więcej
Święta u babci – przewodnik po stylizacjach [GOShA Kusper]

Już niedługo zabłyśnie pierwsza gwiazdka i wszyscy odświętnie ubrani zasiądziemy do wigilijnego stołu, przy którym zbiorą się najbliżsi. Nawet jeżeli na co dzień nie hołdujesz elegancji, zrób przyjemność babci i załóż stylizację, która odda odświętny charakter spotkania.

Zobacz więcej
Najlepsze stylizacje listopada [GOShA Kusper]

Kto zasługuje na nagrodę za najlepszy look listopada? Sprawdźcie, kogo wybrała GOShA Kusper!

Zobacz więcej
LamPas na start [GOShA Kusper]

Już rok temu w styczniu, podczas targów odzieżowych w Berlinie wszystko wskazywało na to, że niedługo spodnie z lampasem będą dostępne w każdym sklepie. I stało się! Nie ma chyba sklepu gdzie obecnie nie byłoby takich spodni. Wersji jest wiele: spodnie z lampasem z błyszczącej satyny, haftowane złotem, a także z pereł. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz więcej
Skromnie jest passe. Błyszcz, mień się i świeć! [Barbara Pasek]

Czasy szarych swetrów i oversize’owych, beżowych tunik zostają oficjalnie zakończone. Przynajmniej na najbliższe kilka tygodni należy schować skromność do kieszeni i wyjąć na światło dzienne połysk i cekiny. Te Święta i Sylwester odbędą się pod znakiem bezczelnego BLASKU !

Zobacz więcej
Zanim choinka znów zabłyśnie, czyli najciekawsze stylizacje listopada

Już z tyłu głowy rozbrzmiewają nam kolędy, wyobrażamy sobie pięknie świecącą i pachnącą choinkę, suto zastawiony stół świąteczny, a za oknem nieprzerwanie prószy śnieg. Zanim rozpoczniemy jeden z najpiękniejszych okresów w roku, czas rozprawić się z listopadowymi podbojami gwiazd, a nie ukrywajmy, w przedostatnim miesiącu roku nie narzekaliśmy na brak ważnych wydarzeń i pretekstów do modowej rewii. Zaczynamy!

Zobacz więcej
Winter is coming, czyli inspirujący poradnik prezentowy

Po osławionym czarnym piątku, modzie bezkrytycznie zaczerpniętej zza oceanu, w końcu możemy zacząć wielkie odliczanie do świąt! Równo miesiąc został do wybrania i kupienia prezentów pod choinkę, a tych w galeriach wcale nie brakuje.

Zobacz więcej
Stwórz w domu zimową oazę spokoju!

Kiedy myślimy o lecie przychodzą nam na myśl same piękne obrazki - długie spacery, książka na trawie, zachody słońca - reasumując: wielki, bajeczny PLENER. Kiedy myślimy o zimie dość depresyjnie zamykamy się w domu, patrzymy za okno i zaklinamy rzeczywistość, żeby znowu było lato. Tymczasem mroźna zima to wspaniała okazja, żeby spędzić czas spokojnie, w otulającej, ciepłej atmosferze naszego domu. Czysty relaks bez pośpiechu. Żeby było to możliwe musimy najpierw zrobić z naszego domu ZIMOWĄ OAZĘ SPOKOJU.

Zobacz więcej
Geniusz na usługach mody – John Galliano

Zanim świat mody znienawidził Marię-Grazię Chiuri, a Dior utracił resztki dawnego blasku, on był na samym szczycie, wyznaczając nowe kierunki dla kolejnych pokoleń artystów i projektantów. Świat mody nie był dla niego łaskawy, a swoją wielką karierę przeciął niemniejszym skandalem. Genialny mistrz i enfant terrible w jednym. John Galliano.

Zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
ZGADZAM SIĘ